دودکش ها انواع آزمایش شوینده شناسایی

دودکش ها: انواع آزمایش شوینده شناسایی استفاده آزمایشگاه مواد شوینده شیر سالم

گت بلاگز وب‌گردی پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن خارجی بگیرد / رئیس شرکت لیگ

حیدر بهاروند در حاشیه یادواره شهدای شلمچه در پاسخ به سوالی گفت: باشگاه‌هایی که در فیفا پرونده دارند از جذب بازیکن خارجی محروم هستند.

پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن خارجی بگیرد / رئیس شرکت لیگ

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مدیر شرکت لیگ فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا کلوب های بدهکار می توانند بازیکنان خارجی جذب کنند، گفت: یک مصوبه به ما ابلاغ شده است راجع به این که در هر شرایطی اگر باشگاهی پرونده انضباطی داشته باشد و رای صادر شده است باشد اجازه نمی دهیم بازیکنان خارجی بگیرند. البته اگر فدراسیون مصوبه ای دیگر به ما بدهد آن را اجرایی می کنیم. یک مصوبه به ما داده و باید آن را اجرایی کنیم. قبل از نقل وانتقالات لیست ها را به ما می دهند و براساس آن لیست ها به کلوب های بدهکار اجازه نمی دهیم بازیکن خارجی بگیرند مگر این که مصوبه لغو شود. اسم یک سری کلوب ها به ما ابلاغ شده است ولی خودشان هم می دانند چه کلوب هایی هستند. ما اسم تیم ها را نمی آوریم شاید آنها بخواهند طی این مدت با بدهکاران خود تسویه حساب کنند، ولی اگر تیمی مشکلاتش را حل نکند قطعا نمی تواند بازیکن خارجی بگیرد.

عبارات مهم : خارجی
هاروند در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس جزو همین لیستی است که نمی تواند بازیکن خارجی بگیرد، گفت: تعدادی از تیم ها هستند که پرسپولیس هم یکی از آنهاست. اگر پرونده هایشان را حل کنند می توانند بازیکن بگیرند و اگر این اتفاق نیفتد و مشکلاتشان را حل نکنند، نمی توانند بازیکن خارجی بگیرند. این را هم باید بگویم هر کلوب داخلی قرارداد داخلی ببندند و در شرکت لیگ ثبت نکند قراردادش اعتبار ندارد.

این در حالی است که پرسپولیسی ها روز گذشته با گادوین منشا مهاجم تیم پیکان جهت فصل بعد توافق کرده اند.
منبع: خبرآنلاین
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: خارجی | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | رئیس شرکت لیگ | حیدر بهاروند | باشگاه پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog