دودکش ها انواع آزمایش شوینده شناسایی

دودکش ها: انواع آزمایش شوینده شناسایی استفاده آزمایشگاه مواد شوینده شیر سالم

گت بلاگز فرهنگی هنری به تماشای یک کمدی تراژیک ، وقتی خیانت در رفاقت بین‌المللی می‌شود

کارگردان و طراح نمایش «بوفالوی آمریکایی» از دغدغه‌ها و انگیزه‌هایش جهت به صحنه بردن یک اثر نمایشی کمدی توام با تراژدی در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر سخن گفت

به تماشای یک کمدی تراژیک ، وقتی خیانت در رفاقت بین‌المللی می‌شود

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، سیامک زین الدینی کارگردان نمایش «بوفالوی آمریکایی» که به تازگی در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفته با اشاره به شاخصه های این اثر نمایشی گفت: این اثر نمایشی روایتگر زندگی انسان هایی است که در طول زندگی خود آدم های ناموفقی هستند که تنها هدفشان رسیدن به یک ثروت هنگفت هست. آنها می خواهند یک شبه راه صد ساله ای را طی کنند که در فرهنگ زندگی آنها امری محال است و در آخر داستان هم به نتیجه ای نمی رسند.
وی ادامه داد: آدم های نمایش «بوفالوی آمریکایی» در روایتی که پیش روی مخاطب به تصویر کشیده می شود نقشه هایی می کشند که علی رغم تمام تلاش ها و تلاش ها به نتیجه ای نمی رسد و آخر در فضایی گیر می افتند که پوچی آنها را به وضوح می بینیم. این نمایش در کنار اینها تلاش می کند تا با وفاداری به متن دیوید ممت، خیانت در رفاقت را به شکلی جهانی نشان دهد که این عنوان جهت خود من هم بسیار جالب بود.
زین الدینی در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: آدم های نمایش «بوفالوی آمریکایی» آدم هایی هستند که مانند ذرات اتم در یک مولکول گیر افتادند که در این بن بست دلشان به دنیا خوش هست. به هر ترتیب این اثر نمایشی تلاش می کند تا نظام سرمایه داری غلط آمریکایی را به مخاطب نشان دهد که البته ایجاد یک فضای کمدی در عمق تراژیک بودن می تواند شاخصه دیگر این اثر باشد. موضوعی که در زندگی امروزی مردمان هر جامعه ای می تواند ما به ازای بیرونی داشته باشد.
نمایش «بوفالوی آمریکایی» به نویسندگی دیوید ممت و کارگردانی سیام زین الدینی از روز دوشنبه 25 اردیبهشت تا جمعه 5 خرداد در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود. در این اثر نمایشی که ساعت 18 به مدت وقت 75 دقیقه و قیمت 15 هزار تومان روی صحنه خواهد رفت یگانه رجبی، فرزاد آیتی، سیامک زین الدینی، احمد مطوری، اکرم سامانی، حسن همتی به عنوان بازیگر حضور دارند، این در حالی است که کیانوش احمدی دستیار کارگردان، امیررضا هرمزی دستیار دوم کارگردان، سیامک زین الدینی طراح صحنه و لباس، یاسمین برزگری مدیر صحنه، فرناز حسن زاده طراح صورت پردازی، فاطمه احمدی منشی صحنه، مهزاد مرسلی مدیر اجرایی، حامد هاشمی طراح گرافیک، علی روهینا عکاس، علی اکبر مجد راد مشاور رسانه، امیر رضا هرمزی و مصطفی رنجبر روابط عمومی و تبلیغات دیگر عوامل اجرایی نمایش هستند.

عبارات مهم : تئاتر

این نمایش نامه در سال ۱۹۷۵ میلادی به وسیله دیوید ممت به نگارش درآمده است و تاکنون بارها روی صحنه تماشاخانه های دنیا به وسیله عالی ترین کارگردانان به نمایش گذاشته شده است هست.
علاقه مندان و تماشاگران می توانند جهت آگاهی از تازه ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تئاتر | زندگی | نمایش | مجموعه | آمریکایی | تئاتر شهر | نمایش بوفالوی آمریکایی | سیامک زین الدینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog