دودکش ها انواع آزمایش شوینده شناسایی

دودکش ها: انواع آزمایش شوینده شناسایی استفاده آزمایشگاه مواد شوینده شیر سالم

گت بلاگز اخبار حوادث طلب یک میلیونی با آدم‌ ربایی گره خورد

پدر و پسر گمان نمی‌کردند که دریافت طلب یک میلیون تومانی از بدهکار آشنا پای آنها را به پرونده یک آدم‌ ربایی باز می‌کند. 

طلب یک میلیونی با آدم‌ ربایی گره خورد

طلب یک میلیونی با آدم ربایی گره خورد

عبارات مهم : ایران

پدر و پسر گمان نمی کردند که دریافت طلب یک میلیون تومانی از بدهکار آشنا پای آنها را به پرونده یک آدم ربایی باز می کند.

به گزارش جام جم، چند روز پیش مردی با حضور در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از پدر و پسری به اتهام آدم ربایی شکایت کرد.

طلب یک میلیونی با آدم‌ ربایی گره خورد

شاکی به بازپرس سجاد منافی آذر گفت: من یک میلیون تومان از مردی قرض گرفته بودم و قرار بود بزودی آن را بعد بدهم. دو روز پیش او را به طور اتفاقی در یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران دیدم. با هم حرف زدیم و از او خواستم مدتی وقت دهد تا طلبش را پرداخت کنم. در حال صحبت بودیم که پسر مرد طلبکار به سمتم آمد و با کمک پدرش مرا به داخل خودرویشان کشاندند و ربودند. آنها مرا به بازار میوه و تره بار برده و در آنجا زندانی کردند. آخر با میانجیگری مردی که آنجا کار می کرد، رهایم کردند. پرونده جهت تحقیقات زیاد در اختیار ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار داده شد و دو مرد آدم ربا تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و دو روز پیش بازداشت شدند.

آنها دیروز جهت تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شدند. مرد آدم ربا به قاضی پرونده گفت: باور کنید ربایشی در کار نبوده. پسرم در این ماجرا نقشی نداشت. فقط می خواستیم شاکی را مجبور کنیم بعد از دو سال بدهی اش را بپردازد. او که هم صنف من در میوه و تره بار است در حضور مردی که حجره دار بود، یک میلیون تومان از من قرض گرفت. با گذشت دو سال من نتوانستم طلبم را از او بگیرم. آن روز به طور اتفاقی او را در خیابان دیدم، خواستم طلبم را بپردازد که مدعی شد دروغ می گویم و پولی از من قرض نگرفته هست. به او گفتم می توانم اثبات کنم که پولی به من بدهکار هست. خودش سوار خودرویم شد و نزد شاهد قرض دادن پول رفتیم. مرد بدهکار زمانی که متوجه شد راهی جهت کتمان حقیقت ندارد، قبول کرد بدهی اش را با من صاف کند. ولی این کار را نکرد و حتی به اتهام آدم ربایی از من شکایت کرد.

پدر و پسر گمان نمی‌کردند که دریافت طلب یک میلیون تومانی از بدهکار آشنا پای آنها را به پرونده یک آدم‌ ربایی باز می‌کند. 

این در حالی بود که پسر جوان نیز گفته های پدرش را تائید کرد. جهت این پدر و پسر قرار قانونی صادر شده است و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | پرونده | تحقیقات | میلیونی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog